+48 601 44 96 44

biuro@ekomaks.com

 

Pompy Ciepła Radom, Kielce, Kraków - Ekomaks

 

Ogrzewanie podłogowe Kielce

 

Rekuperacja Kielce - Ekomaks

 

Uzyskaj dofinansowanie - Ekomaks

Aktualności

Poczuj kasę w powietrzu!

Poczuj kase banery-13


Kupując pompę LWD z modułem HMD1 lub wieżą hydrauliczną HTD otrzymują Państwo rabat w wysokości 2000 zł netto od cen katalogowych!

Pompy serii LWD do ustawienia zewnętrznego to wydajne, niewielkie i łatwe w instalacji urządzenia cechujące się wysoką kulturą pracy, jak również wysokimi wartościami COP.
W ofercie alpha innotec, pompy ciepła serii LWD występują w 3 wielkościach - 5 kW, 7 kW oraz 9 kW. Dodatkowo każde z urządzeń objęte jest 5-letnią gwarancją producenta!

 

Czytaj więcej...

 

Promocja - Gruntowa odwilż cenowa

 

Z przyjemnością informujemy, że wraz z 02.02.2015 r. rozpoczęliśmy promocję glikolowych pomp ciepła Alpha-InnoTec!

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń promocyjnych, których ceny katalogowe zostały obniżone o 3000 zł netto! Obniżką objęte są wszystkie modele pomp ciepła serii WZS, jak również SWC (o mocach 6-17 kW). Promocja trwa tylko do 30.04.2015 r., a ilość urządzeń jest ograniczona i wynosi 215 szt. 

 

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Targi DOM

EKOMAKS zaprasza wszystkich zainteresowanych budownictwem energooszczędnym, zastosowaniem systemów grzewczych i wentylacyjnych pozwalających oszczędzać energię, pieniądze i czas, do odwiedzenia nas na XXII Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, które odbędą się w na terenie Targów Kielce, przy ul. Zakładowej 1 w dniach 10 – 12.04.2015r. 

 

Zapraszamy do hali C na stoisko nr 37

 

Ogólnopolskie Targi DOM i OGRÓD

 

 

 

 

Promocja - Zgarnij swój kawałek tortu


Promocja „Zgarnij swój kawałek tortu!” nie idzie na wakacje! Wkraczamy w kolejny etap, tym razem skoncentrowany na powietrznych pompach ciepła.

 

Już od 1.08.2014 mogą Państwo skorzystać z promocji na cały asortyment pomp powietrze/woda, tj. SPLIT, LWD, LW-A, LW, LWC. Na każdą z jednostek otrzymują Państwo rabat w wysokości 2000 zł netto od cen katalogowych. 

 

Ostatecznym terminem przyjmowania zamówień na urządzenia promocyjne jest 31 października 2014. Maksymalny termin odbioru urządzeń, to 15 grudnia 2014.

Czytaj więcej...