+48 601 44 96 44

biuro@ekomaks.com

Alpha-InnoTec

 

Założona w 1998r. Alpha-InnoTec jest firmą należąca do szwajcarskiej grupy Schulthess i jest jednym z wiodących producentów pomp ciepła w Europie. Siedziba firmy i hala produkcyjna znajdują się w miejscowości Kasendorf, w północnej Bawarii. Alpha-InnoTec jest firmą specjalistyczną w dziedzinie produkcji pomp ciepła i działa w trzech obszarach:

  • Produkcja pomp ciepła dla domów jednorodzinnych, tak nowo budowanych, jak i modernizowanych

  • Specjalne pompy ciepła dla budynków wielorodzinnych, przemysłowych i obiektów handlowych

  • Kontrolowana wentylacja pomieszczeń

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji, sprawia, iż pompy ciepła sygnowane logo Alpha-Inno Tec uznawane są za bezkonkurencyjne i cieszą się uznaniem specjalistów z branży. Pompy cieplne to sposób na ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie.

Ekomaks współpracuje od 2010r. z przedstawicielem Alpha-InnoTec na Polskę Przedsiębiorstwem Hydro-Tech z Konina promującym innowacyjne i przyjazne dla środowiska naturalnego technologie.

 

Kontakt:

HannaOkońska, tel. kom. +48 607 066 162, tel. +48 58 778 90 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

> Dowiedz się więcej